SUKNIE I FOTOGRAFIA

zmieniamy nazwę na

Cześć! Tutaj fotograf.
Robię wyjątkowe zdjęcia dla wyjątkowych Panien Młodych.
Dlaczego?

W moim domu mam sporo rodzinnych pamiątek: pocztówki, książki, porcelanę czy portret pradziadka. Mam również rodzinny album ze zdjęciami, na których czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu.

Dzięki tym zdjęciom wiem jak dziadek wyglądał w mundurze strażaka oraz co ubrała moja babcia do ślubu. Dzięki tym zdjęciom mogę spojrzeć tam gdzie mnie nie było. To są bezcenne pamiątki dokumentujące ulotną chwilę,  uchwyconą na zdjęciu... Później to zdjęcie wisi na ścianie i przypomina o tym wspaniałym dniu...

I właśnie dlatego lubię zapisywać takie momenty moim aparatem.


 

OPINIE

5/5

ORYGINALNE OPINIE

Z PORTALU WESELE Z KLASĄ


Przez długi czas szukaliśmy fotografa, który nie tylko znał się na tym co robi i robił to dobrze, ale też kogoś z pasją i świetnym podejściem do robienia zdjęć.
Zdjęcia robione przez Pana Kamila są nie tylko piękne, nazwałabym je wręcz magiczne! Każdy dodatek, dodatkowy efekt na sesji którego użył, każda poza którą zaproponował, każde ujęcie które sfotografował ma w sobie wspomnienie, moment który właśnie zastygł na zdjęciu. Każdy szczegół, każda ważna chwila ze zdjęcia została wychwycona w najpiękniejszą możliwą chwilę. Zdjęcia które zostały zrobione nie są tylko zdjęciami z Wesela, one są jak bajka opowiadająca historię, krok po kroku, tak realistyczna że Ci którzy nie byli na Weselu są w stanie zobaczyć każdy moment, który miał dla nas młodych znaczenie.
Praca z Panem Kamilem to czysta przyjemność. Pan Kamil jest przyjacielski, szczery, ma fantastyczne poczucie humoru, miał wiele pomysłów i idei dotyczących sesjii, różnorodści poz, miejsc i zakątków wybranego przez nas miasta i przede wszystkim był w stanie stworzyć piękne zdjęcia, nie takich pięknych ludzi ;) które wyglądają fenomenalnie!
Słowa nie są w stanie opisać jak bardzo polecamy usługi Pana Kamila!
Najlepsze zdjęcia w świetnej cenie tylko tutaj!

Ps. Bardzo ważnym dla nas elementem było też, żebyśmy mogli porozumieć się w dwóch językach Polskim i Angielskim. Pan Kamil posługuje się biegle (na prawdę biegle, nie tylko w teorii) językiem Angielskim na najwyższym możliwym poziomie!!!



Kinga


Mega! Polecam bardzo, z całego serca. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Foto bardzo wiernie oddały klimat imprezy. Fotograf z wyczuciem, zaangażowaniem i pełnym zrozumieniem. Bardzo przyjemna współpraca. Kontakt na medal. Zdjęcia dostaliśmy jeszcze będąc w podróży poślubnej. Generalnie to jedyna opinia jaka wystawiam odkąd się urodziłam. Nigdy nie chce mi się bawić w takie rzeczy, ale jak ktoś robi coś dobrze i z pasja to warto się poświecić i coś o tym napisać. Ocena 5+



Małgosia


Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panem Kamilem. Skorzystałam z pakietu suknia+foto, dzięki czemu sporo zaoszczędziłam, a co najważniejsze dostałam wymarzoną suknię uszytą na miarę oraz niepowtarzalną fotograficzną pamiątkę. Zdjęcia wyszły cudne, zostały ujęte wszystkie najważniejsze momenty zarówno z ceremonii jak i z samego wesela. Jeśli chodzi o plener to Pan Kamil przygotował dla nas przeróżne rekwizyty dzięki czemu zdjęcia mają niepowtarzalny, romantyczny klimat. Dodatkowo dostaliśmy fotoalbum z wybranymi przez nas zdjęciami. Wszystko przebiegło w przemiłej atmosferze, a na zdjęcia oraz fotoalbum czekaliśmy bardzo krótko.



Kasia


Całą współpracę z Panem Kamilem oceniam na 6+!!! 
Sesja przebiegła w cudownej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem. Finalnie zdjęcia ślubne wyszły genialnie. Nie omieszkam również wspomnieć o Pani Asi również ze Studio Mody Deja, która uszyła mi przepiękną suknie ślubną. 
Współpraca z Nimi to czysta przyjemność !!!



Patrycja


Super współpraca! Fotograf jest bardzo kreatywny, pomocny i słucha próśb państwa młodych:) serdecznie polecam!



Emilka


Zdjęcia są po prostu świetne, sesja w plenerze to najpiękniejsza pamiątka z naszego ślubu. Bardzo dobry kontakt i fachowość - widać że są to zdjęcia profesjonalne i dopracowane. Polecam!



Sylwia

GALERIA FOTOGRAFII


​​​​​​​

KIM JESTEM?


JESTEM ABSOLWENTEM WYDZIAŁU SZTUK PIĘKNYCH, CZŁONKIEM ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW.  REGULARNIE WSPÓŁPRACUJĘ Z JEDNYM Z   PAŃSTWOWYCH MUZEÓW GDZIE ZAJMUJĘ SIĘ FOTOGRAFIĄ DOKUMENTALNĄ. 

 

POSIADAM LICENCJĘ ZEZWALAJĄCĄ NA FOTOGRAFOWANIE W KOŚCIELE

ZDJĘCIA?


OSTATECZNY WYGLĄD ZDJĘĆ ZALEŻY OD CHARAKTERU FOTOGRAFOWANYCH OSÓB I OTOCZENIA, DLATEGO MOJE ZDJĘCIA SĄ RÓŻNORODNE: NATURALNE, ROMANTYCZNE, REPORTERSKIE A CZASEM POZOWANE.


CENNIK


CAŁY DZIEŃ FOTOGRAFII OBEJMUJĄCY:

- PRZYGOTOWANIA

- BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

- CEREMONIĘ W KOŚCIELE

- ZABAWĘ WESELNĄ Z OCZEPINAMI

- MINI SESJĘ W TRAKCIE WESELA

OTRZYMACIE W CENIE 2500 zł


DODATKOWA SESJA ŚLUBNA W INNYM DNIU W CENIE 750 zł
MOJE PORTFOLIO OBEJMUJE:

-SESJE DLA MAGAZYNÓW I PRASY

-SESJE WIZERUNKOWE FIRM

-PORTRETY BIZNESOWE

-REPORTAŻE Z EVENTÓW

-POKAZY MODY

-ZDJĘCIA DO KATALOGÓW

 

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

 KONTAKT


pole wymagane nieprawidłowy email
pole wymagane
wiadomość została wysłana
...wiadomość nie została wysłana...